Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Ципрофарм

І Н С Т Р У К Ц І Я
для медичного застосування препарату
ЦИПРОФАРМ® (CIPROFARM)


Склад:
діюча речовина: сiprofloxacin;
1 мл розчину містить 3 мг ципрофлоксацину гідрохлориду у перерахуванні на ципрофлоксацин;
допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію дигідрофосфат дигідрат, сорбіт, вода для ін’єкцій.


Лікарська форма. Краплі очні/вушні.


Фармакотерапевтична група. Препарати, які застосовуються в офтальмології та отології. Протимікробні засоби. Код АТС S03А А.


Клінічні характеристики.


Показання. Інфекційно-запальні захворювання очей та вуха, спричинених чутливими до ципрофлоксацину мікроорганізмами: блефарити, блефарокон’юнктивіти, кератити, кератокон’юнктивіти, корнеальна виразка, трахома; зовнішній отит і хронічний гнійний середній отит. Профілактика інфекцій очей та вуха до та після хірургічних втручань.


Протипоказання. Підвищена чутливість до хінолонів або допоміжних інгредієнтів розчину.


Спосіб застосування та дози.
Застосування в офтальмології
Застосування для дорослих, включаючи пацієнтів літнього віку
Виразки рогівки:
1-й день: закапувати по 2 краплі у хворе око кожні 15 хвилин протягом перших 6 годин, потім по 2 краплі кожні 30 хвилин протягом першої доби.

2-й день: закапувати по 2 краплі у хворе око щогодини.

З 3-го по 14-й день закапувати по 2 краплі у хворе око кожні 4 години. Якщо необхідно продовжити лікування більше, ніж 14 днів, схему дозування визначає лікар.
При виразці рогівки лікування може тривати більше 14 днів, схему дозування та тривалість лікування визначає лікар. Бактеріальні поверхневі інфекції ока та його придатків:
Стандартна доза становить 1-2 краплі у кон’юнктивальний мішок кожного ураженого ока 4 рази на день.
При тяжких інфекціях доза може становити 1-2 краплі кожні 2 години у перші 2 дні протягом денного часу. Зазвичай лікування триває 7 - 14 днів.
Після інстиляції рекомендується щільне закриття повік або нососльозова оклюзія. Це знижує системну абсорбцію ліків, введених в око, що зменшує імовірність системних побічних ефектів.
У разі супутньої терапії іншими місцевими офтальмологічними препаратами слід дотримуватись інтервалу 10 - 15 хв. між їх застосуванням.
Застосування для дітей
Дозування є таким самим, як і для дорослих.
Ципрофарм® застосовують для лікування бактеріального кон’юнктивіту у новонароджених і дітей віком до 1 місяця. Доза становить 1-2 краплі 3 рази на день протягом 4 днів.
Щоб запобігти забрудненню кінчика флакона та розчину, необхідно бути обережним і не торкатися повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь кінчиком флакона.

Застосування в отології
Застосування для дорослих, включаючи пацієнтів літнього віку
Доза становить 4 краплі препарату Ципрофарм® у вушний прохід двічі на день.
Для дорослих пацієнтів, яким потрібне застосування вушних тампонів, дозу можна подвоїти тільки при першому застосуванні (тобто 8 крапель).
Загалом тривалість лікування не повинна перевищувати 5 - 10 днів. У деяких випадках лікування можна подовжити, але у такому разі рекомендується перевірити чутливість місцевої флори.
У разі супутньої терапії іншими місцевими лікарськими засобами слід дотримуватись інтервалу 10 - 15 хв. між їх застосуванням.
Застосування для дітей
Безпека та ефективність ципрофлоксацину крапель очних/вушних 3 мг/мл при застосуванні в отології встановлені тільки для дітей віком від 1 року. Доза препарату Ципрофарм® становить 3 краплі у вушний прохід двічі на день. Для дітей, яким потрібне застосування вушних тампонів, дозу можна подвоїти тільки при першому застосуванні (тобто 6 крапель).
Щоб запобігти забрудненню кінчика флакона та розчину, необхідно бути обережними і не торкатися вушної раковини або зовнішнього слухового проходу, прилеглих ділянок або інших поверхонь кінчиком флакона.
Слід ретельно прочистити зовнішній слуховий прохід. Щоб запобігти вестибулярній стимуляції, рекомендується вводити розчин кімнатної температури або температури тіла.
Пацієнт повинен лежати на протилежному відносно ураженого вуха боці. Бажано перебувати у такому положенні протягом 5 – 10 хв. Також після місцевого очищення у слуховий прохід можна вводити змочений тампон із марлі або із гігроскопічної вати на 1 – 2 дні, але його необхідно змочувати для насичення препаратом 2 рази на день.

Побічні реакції. Можливі алергічні місцеві реакції.


Передозування. У разі передозування при місцевому застосуванні Ципрофарм®, необхідно видалити надлишок препарату проточною водою. Лікування симптоматичне.


Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування під час вагітності та лактації. Оскільки контрольованих досліджень на вагітних жінках не проводилося, Ципрофарм® слід застосовувати під час вагітності лише тоді, коли можлива користь для матері виправдовує потенційний ризик для плода.
Немає відомостей про те, чи проникає ципрофлоксацин після місцевого застосування у грудне молоко. Тому слід дотримуватися обережності при призначенні Ципрофарм® матерям, які годують груддю.


> 1 2 >

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!