menu
ВІАЛЬ
ВІАЛЬ ЛАЙТ
ВІАЛЬ СЛЬОЗА
ДОГЛЯД ЗА ОЧИМА
Віаль

Віаль ® Лайт і Віаль ® - це очні краплі, які мають судинозвужувальну дію, внаслідок якої зменшується почервоніння ока, викликане початком запального процесу і збільшенням кровоносних судин (капілярів) у діаметрі. Завдяки тому, що очні краплі Віаль ® Лайт (Віаль ®) зменшують розмір судин, зникають симптоми запального процесу очей: почервоніння, відчуття печіння, рясна сльозотеча, почуття дискомфорту / піску і різі в очах.


До появи усіх цих симптомів у Вас можуть призводити наступні причини:


  • тривала робота за комп'ютером або з друкованими документами;
  • багатогодинні перегляди телепередач;
  • дія хлорованої води, тютюнового диму, пилу, пилку квітучих рослин, яскравого білого світла, кондиціонерів;
  • подразнююча дія деяких косметичних засобів на очі;
  • носіння контактних лінз (тертя при неправильно підібраному розмірі, алергічні реакції на матеріал лінз);
  • алергічні реакції очей.

Під впливом будь-якої з цих причин відбувається розширення кровоносних судин склер, що і призводить до їх почервоніння, набряку та появи інших симптомів.


Очні краплі Віаль ® Лайт (Віаль ®) мають протинабрякову і протиалергічну дію.


Основною перевагою очних крапель Віаль ® Лайт (Віаль ®) є практична відсутність побічних ефектів і висока концентрація діючої речовини у вогнищі запалення (безпосередньо в оці).


Дія очних крапель Віаль ® Лайт (Віаль ®) помітна вже за кілька хвилин після закапування і зберігається протягом декількох годин.


Важливо пам'ятати


Якщо протягом 48 годин ознаки почервоніння та запалення очей не зникають, слід припинити застосування препарату, бо швидше за все, запальний процес має інфекційну природу, і застосування судинозвужувальних крапель буде тільки тимчасово знімати симптоми і «розмивати» картину захворювання, а це може завадити постановці правильного діагнозу й призвести до розвитку ускладнень.


Тому!


Якщо протягом двох діб поспіль ознаки почервоніння очей зберігаються, слід негайно звернутися до лікаря офтальмолога.


Краплі Віаль ® Лайт (Віаль ®) випускаються в стерильному герметично запаяному поліетиленовому флаконі-крапельниці, тобто для закапування крапель не потрібно користуватись піпеткою. Для відкриття флакона необхідно загвинтити до упору кришку, при цьому шип на її внутрішньому боці повинен проштиркнути крапельницю і утворити отвори з невеликим, але достатнім для формування краплі діаметром. Не слід розрізати флакон або механічно розширювати отвір крапельниці, щоб не призвести до передозування препарату. Перед застосуванням крапель Віаль ® Лайт (Віаль ®) контактні лінзи знімають, тому що при безпосередньому контакті препарату з поверхнею лінз може зменшуватись їх прозорість.


Дорослим і дітям віком понад 6 років призначають препарат Віаль ® Лайт (Віаль ®) по 1-2 краплі в око не більше 3 разів на добу. Застосування крапель дітям віком від 2 до 6 років можливо, наприклад, при лікуванні алергічного кон'юнктивіту, але це має бути попередньо погоджено з лікарем.


Очні краплі Віаль ® Лайт (Віаль ®) є без рецептурним лікарським засобом, тому пацієнт може самостійно приймати рішення про їх застосування.


Виробником крапель Віаль ® Лайт (Віаль ®) є ПАТ Фармак - провідна українська фармацевтична компанія, яка має великий досвід з випуску лікарських засобів, які відповідають міжнародним вимогам.

Ефективність препарату підтверджена в Україні результатами клінічних випробувань, які проводили фахівці Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова.


Якщо Ви бажаєте обговорити дану тему, заходьте на ФОРУМ ПРО ОЧІ

© ПАТ «Фармак» 2010 рік.

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарського засобу чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.п. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.п. МОЗ України № UA/10447/01/01від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

ТУ У 21.2-00481198-010:2014. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», 04080, м. Київ, вул. Фрунзе 63.

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

ПАТ «Фармак» © 2010